Foto kaste Jūsu pasākumā

Izmaksas izbraukumos:

2 h - 220 EUR /minmālais laiks/
3h un vairāk– 110 EUR/stundā*

*cenā iekļauts pavadonis, kas palīdzēs doties Jūsu piedzīvojumā , personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pieeja pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām elektroniskā veidā.

**transporta izmaksas nav iekļautas cenā

Iespējamie izdruku veidi:

10x15 cm ar vienu foto


5x15 cm ar 3 foto kadriem


Jautrā kāzu foto sesija


Pielāgosim foto fonus pēc Jūsu vēlmēm, kāzu krāsām un tematikas. Katrs foto būs unikāla piemiņas lieta, ko ikviens varēs paņemt sev līdzi.

Šis būs lielisks veids, kā aizpildīt Jūsu īpašās dienas viesu grāmatu!

Uz katra izdrukātā foto būs jaunā pāra logo, vārdi vai iniciāļi. Izdrukas dizains iepriekš tiek saskaņots.

Rūgts!

Ziemassvētku  piedzīvojums


Aicinām doties jautrā Ziemassvētku foto piedzīvojumā, kur kopā ar draugiem, kolēģiem vai vienkārši jautru kompāniju nokļūsiet Ziemassvētku vecīša kamanās, īstā rūķu darbnīcā vai pat kamīnā, pildot Ziemassvētku vecīša pienākumus.

Mazo supervaroņu ballīte


Foto piedzīvojumu īpaši novērtēs mazie – nofotogrāfēties ar savu mīļāko multfilmu varoni būs kas īpaši jautrs. Foto kastes augstums ir pielāgojams arī pavisam maziem bērniem (1-5 gadi).

Kas ir ielūgtie viesi?

Vēlaties nokļūt uz žurnāla vāka? Mēs par to parūpēsimies! 

Viduslaiku foto piedzīvojums

Viduslaiku foto piedzīvojuma laikā Jūsu pasākuma viesiem būs iespēja ieģērbties viduslaicīgos apģērbos, kā arī piemērīt bruņas un pacilāt viduslaicīgus ieročus – šķēpu, zobenu, pīķi.

It`s jungle out there
Džungļu ballīte


Pateicoties mežonīgajiem aksesuāriem un foniem, Jūs un Jūsu pasākuma viesi nokļūs īstenos džungļos, kur ik uz stūra uzglūn briesmas!

Foto kaste Tavā pasākumā!


Foto piedzīvojums ir neliela mobilā foto studija (foto kaste) ar “zaļo ekrānu”, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas ar dažādiem skaistiem, mistiskiem vai biedējošiem foniem. Uz vietas būs iespējams fotogrāfijas arī izdrukāt un paņemt līdzi kā piemiņu no Jūsu lieliskā pasākumā.

Visas fotogrāfijas tiek personalizētas pēc Jūsu vēlmēm – ar Jūsu uzņēmuma logo, jubilāra vārdu vai jaunās ģimenes iniciāļiem.

Pēc Jūsu vēlmēm tiek piemeklēti foto atribūti, kā arī foni, ko pasākuma apmeklētāji varēs izvēlēties. Iespējams izveidot arī individuālo foto dizainu (piemēram, žurnāla vāks).


Pieteikt Foto kasti!

Ja vēlies, lai dodamies uz Tavu pasākumu, ievadi visu nepieciešamo informāciju šeit:

ATSAUKSMES

Liene, VISC

Ļoti vēlējos pateikties par lielisko sadarbību piektdienas kopā būšanas laikā! No sirds vēlos pateikties par Jūsu iespējām pielāgoties plānotā laika izmaiņām!

Cerams, ka drīz varēsim atkal tikties, lai kopā radītu foršus mirkļus un atmiņas!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.