Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Ziemassvētku vecītis

EUR 90.00

Patiesi sirsnīgs un mīļš ir mūsu Ziemassvētku vecītis! Ar savu garo un sniegbalto bārdu, kas izceļas uz tumšsarkanā tērpa, un apsieto Lielvārdes jostu un rakstainiem dūraiņiem rokās, tas ir gatavs klauvēt pie Jūsu durvīm un ienest Jūsu namā Ziemassvētku brīnumainās sajūtas! 

Aicini mūsu Ziemassvētku vecīti uz mājām, biroju vai firmas svētkiem, skolu sarīkojumiem vai apciemot kādu īpašu cilvēku.

Pieņemot pasūtījumu, saskaņosim Jūsu vēlmes un  pasākuma scenāriju.
Mēs varam dot arī savus ieteikumus, lai Ziemassvētku vecīša apciemojums būtu neaizmirstams un brīnumains notikums.

Iesakām pieteikties uz Ziemassvētku vecīša apciemojumu savlaicīgi, jo viņš jau ir tikai viens tāds uz pasaules! Par vēl pieejamajiem datumiem, lūdzam interesēties telefoniski.

Priekšnesums ilgums atkarīgs no apciemojamo dāvanu saņēmēju skaita. Samaksas summa aprēķināta par 40 min. līdz stundas pasākumam, kam klāt vēl nāk viņa ceļa izmaksas. (Skatīt sadaļā Noteikumi)

Apciemojuma izcenojumi 24.;25.; 26. un 31. decembrī tiek saskaņoti atsevišķi.

Lai Tev brīnumiem bagāti Ziemassvētki!

Pieķer klāt!
Rūķu meitene?v=1542665482
Kā jau zināms, rūķu meitene ir Ziemassvētku vecīša labā roka. Dzīvespriecīga, pilna enerģijas un Ziemassvētku brīnumu.Atkarībā no tā, kurā Ziemeļpola malā dzīvojusi, Rūķu meitenes dzīves stāsts...
EUR 65.00
Rūdolfs?v=1542665482
"Kūst svecīšu gaismā Ziemassvētku vakars,Un Tā kā bērnībā noticam mēs, Ka cerības visas, kas rodas sirdī, Kā zelta ābele uzziedēt spēs."Ziemeļbriedēns Rūdolfs gatavs iepriecināt ikvienu sirsniņ...
EUR 13.50
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Anda, Andīna       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...