Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Ziedu nozīme

ROZES
Roze ir ziedu karaliene. Klasisks zieds, kas pauž īpašu attieksmi un mīlestību.

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

LILIJAS
Lilija ir mistiska un mītiska puķe. Vispopulārākā puķe baznīcā. Kristietības simbols, kas no seniem laikiem tika attēlots baznīcas sakrālajos elementos. Floristikā, liekot liliju kopā ar citiem ziediem, tā noteikti būs līdere un izcelsies visvairāk.


NEĻĶES
Neļķe simbolizē drosmi un varenību. Tradīcija šos ziedus davināt kara veterāniem nākusi no Francijas.

 

KRIZANTĒMAS
Krievijā simbolizē dziļas sēras, bet Japānā saules puķe, kas nozīmē ilgu mūžu un labklājību. Floristikā, izmantojot kompozīcijā ar citām puķēm, krizantēma kalpo kā labs fons.

 

 

GERBERAS
Gerbera ir universāls zieds. Piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Dzeltenas un gaišas gerberas simbolizē sauli un romantismu. Sarkanas pasvītro šā brīža svarīgumu un nozīmīgumu.

 

KALLAS
Kalla ir cēls, graciozs un aristokrātisks zieds. Ar savu lakonisko zieda formu piešķir īpašu dvēselisku noskaņojumu.

 

ANTŪRIJAS
Antūrija ir eksotiska puķe, kas ir neatvairāma un neaizmirstama, tāpēc bieži floristikā izmanto kā centrālo akcenta ziedu. Biežāk dāvā vīriešiem.


ORHIDEJAS
Orhideja ir eksotisks un dārgs zieds. Slēpj sevī daudz neatklātu noslēpumu un emociju. Floristikā šo ziedu savienība ar rozēm, antūrijām, frēzijām un citiem cēliem ziediem veido luksus klases efektu gan dārguma, gan izskata ziņā.

Dienas prece
EUR 80.00
Viduslaicīgs pārbaudījums vīriešiem
Vēlies pārsteigt savus kolēģus VĪRIEŠU DIENĀ?Tā kā viduslaikos vīrieša loma ir bijusi īpaši nozīmīga, 23. februārī, Vīriešu dienā, Jūsu birojā pēkšņi ieradīsies kung...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Alma, Annemarija       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...