Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Ziedu nozīme

ROZES
Roze ir ziedu karaliene. Klasisks zieds, kas pauž īpašu attieksmi un mīlestību.

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

LILIJAS
Lilija ir mistiska un mītiska puķe. Vispopulārākā puķe baznīcā. Kristietības simbols, kas no seniem laikiem tika attēlots baznīcas sakrālajos elementos. Floristikā, liekot liliju kopā ar citiem ziediem, tā noteikti būs līdere un izcelsies visvairāk.


NEĻĶES
Neļķe simbolizē drosmi un varenību. Tradīcija šos ziedus davināt kara veterāniem nākusi no Francijas.

 

KRIZANTĒMAS
Krievijā simbolizē dziļas sēras, bet Japānā saules puķe, kas nozīmē ilgu mūžu un labklājību. Floristikā, izmantojot kompozīcijā ar citām puķēm, krizantēma kalpo kā labs fons.

 

 

GERBERAS
Gerbera ir universāls zieds. Piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Dzeltenas un gaišas gerberas simbolizē sauli un romantismu. Sarkanas pasvītro šā brīža svarīgumu un nozīmīgumu.

 

KALLAS
Kalla ir cēls, graciozs un aristokrātisks zieds. Ar savu lakonisko zieda formu piešķir īpašu dvēselisku noskaņojumu.

 

ANTŪRIJAS
Antūrija ir eksotiska puķe, kas ir neatvairāma un neaizmirstama, tāpēc bieži floristikā izmanto kā centrālo akcenta ziedu. Biežāk dāvā vīriešiem.


ORHIDEJAS
Orhideja ir eksotisks un dārgs zieds. Slēpj sevī daudz neatklātu noslēpumu un emociju. Floristikā šo ziedu savienība ar rozēm, antūrijām, frēzijām un citiem cēliem ziediem veido luksus klases efektu gan dārguma, gan izskata ziņā.

Dienas prece
EUR 5.00
Koka ielūgums ar gravējumu
Koka ielūgums ar Jūsu izvēlētu īpašo dizaina un teksta gravējumu, kas tiek noformēts ar lina audumu, jūsu izvēlētas krāsas lentīti vai lina aukliņu un Jūsu iniciāļu sirsniņu.Izmērus, formu, pa&...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Maira, Rasa, Rasma       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...