Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes Lācis

EUR 61.00

Laimes Lācis nāk no tāltālas zemes. Vienmēr labestības, sirsnības, mīlestības un gaišuma pilns. Spēj likt pasmaidīt kā maziem, tā lieliem. Gan tiem, kas brīnumiem tic, gan tiem, kam par tiem jāatgādina. Ir priecīgs apsveikt gaviļniekus, draugu pulku vai kolektīvu, samīļot, izjokot un, protams, - novēlēt laimi.

Laimes Lāča apciemojums sākas ar tā iespaidīgu parādīšanos. Augumā ražens, balts ar mīkstu spalvu, lai kur tas ietu, piesaista sev lielu uzmanību. Sasniedzot saņēmēju, Laimes Lācis informēs par to, kādēļ ieradies un atkarībā no saņemtā uzdevuma nodos sagatavoto dāvanu vai vēstījumu.

Laimes Lāča apsveikums ilgst 5 - 15 minūtes.

 Laimes Lācis ikvienu apsveikuma mirkli cenšas padarīt pēc iespējas īpašāku un individuāli piemērotu saņēmējam. Lai tas spētu veiksmīgāk un interesantāk nogādāt Jūsu vēstījumu, pie pasūtījuma veikšanas lūdzam mūs informēt par jebkuru informāciju, kas varētu būt noderīga.

Piemēram, mums var būt vērtīgi uzzināt par saņēmēja nodarbošanos, viņa lomu Jūsu dzīvē, interesēm un hobijiem, kā arī to, kāda īpaša notikuma dēļ, Laimes Lācim ir tas gods to apciemot. Noderēs arī stāsti par kopīgiem piedzīvojumiem un tikai Jums zināmiem mīļvārdiņiem vai izteicieniem.

Jo personīgāka informācija Laimes Lācim būs zināma, jo apsveikums būs aizkustinošāks!

Laimes Lāci kā īpašo kurjeru var pasūtīt divu dienu laikā, tomēr labāk ir pieteikt sev vēlamo laiku un vietu savlaicīgāk. 

Darbadienās - 61.00 €

Brīvdienās - 71€

Norādītā summa ir par apsveikumu Rīgas pilsētas robežās, par tālākiem braucieniem apsveikumam lūdzu skatīt šeit.

Pieķer klāt!
Paslēpes ziedos?v=1524207078
”Atnes man lūdzu mīļu lācīti, ko samīļot, kad ir skumji. Es zinu, tu sarunājies ar eņģeļiem, jo Tev ir gulbja sirds.”/Autors nav zināms/Rozā kupenā  pele paslēpusi sieru - tup ta...
EUR 24.30
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulksteņi ar gravējumu
 Intereantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Mā...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Šodien vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...