Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Jautājumi

Kā atrast preci?

Teksta ievades lauks "meklēt" - ievadot pat daļu no preces nosaukuma.

Kā pirkt?

Izvēlies preci - spied uz groziņa ikonas - spied "pirkt" - spied "pasūtīt" - aizpildi piegādes datus - saņem rēķinu savā e-pastā, apmaksā - piegādāsim.

Vai seko līdzi instrukcijām, kas ik uz soļa norādīs uz nākošo darbību.

Kā apmaksāt?

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu vai bankas filiālē vai skaidrā naudā, ja kā piegādes veidu izvēlaties piegādi ar mūsu kurjeru.

Kā saņemt preci?

Lūdzu izvēlaties kādu no piegādes veidiem ŠEIT (OMNIVA, "Latvijas Pasts", piegāde ar kurjeru, piegāde ar mūsu kurjeru).

Datu drošība?

Aizpildot pasūtījuma anketu, tiek prasīti dati, kas nepieciešami pasūtījuma kvalitatīvai izpildei - pasūtītāja kontaktdati, saņēmēja precīzi piegādes dati. Bet serveris, uz kura novietota mājas lapa, ir drošās rokās. Mēs rūpējamies par Jūsu personīgo datu konfidencialitāti.

IK "Pasakainas lietas" garantē, ka Jūsu personas dati, iesūtītās bildes netiks izpausti trešajām personām bez Jūsu rakstiskas piekrišanas.

Kā notiek piegāde?

Vairāk par piegādes iespējām lasīt ŠEIT!

Par preci?

Visas preces tiek īpaši izmeklētas.

Pārtikas preces - 95% ir vietējā produkcija, kas ir iegūta ekoloģiski tīrā vidē - Gaujas Nacionālā parka teritorijā, Vidzemes mežos, Latgales pļavās, Kurzemes dārzos. Pārtikas preču ražotājiem, kā arī precēm, kas atrodas tiešā kontaktā ar pārtikas produkciju, ir visi nepieciešamie sertifikāti un augsti kvalitātes standarti. Lietot saskaņā ar derīguma termiņiem.

Nepārtikas preces - pamatā roku darbs, oriģināli risinājumi un individuāla pieeja. Lietot saskaņā ar instrukciju.

Kas ir "Izmēģinājumu grozs"?

Izmēģinājumu grozā Tu vari izmēģināt iepirkšanās procesu, bet par "pasūtītajām" un "nopirktajām" precēm Tev jāmaksā nebūs. Protams - preces netiks arī piegādātas. Šīs arī ir vienīgās atšķirības no "Tavs groziņš".

 

Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi


Dienas prece
EUR 80.00
Viduslaicīgs pārbaudījums vīriešiem
Vēlies pārsteigt savus kolēģus VĪRIEŠU DIENĀ?Tā kā viduslaikos vīrieša loma ir bijusi īpaši nozīmīga, 23. februārī, Vīriešu dienā, Jūsu birojā pēkšņi ieradīsies kung...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Alma, Annemarija       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...