Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Gardēžu priekam

Bieži dzirdēts teiciens – Dzīvo ar garšu!  Cik daudz dažādu garšu jau esat pagaršojuši jūs? Saldo, rūgto, sāļo vai skābo... un kā ir ar umami garšu? Jūs noteikti zināt, ka ir produkti, kuros apvienojas vairākas garšas, kā piemēram, šokolāde ir gan salda, gan rūgta un var būt arī skāba. Savukārt, medus sevī apvieno pilnīgi visas garšas, tāpēc to reizēm pat dēvē par „putna pienu”! 

Mēs piedāvājam un apvienojam savos gardēžu grozos patiesu baudījumu dažādām gaumēm. Un esam gatavi apvienot īpaši Jūsu garšas prasībām atbilstošus dāvanu grozus.

Vai zinājāt, kā gardēži dzīvo arī ilgāk, kā pārējie?!

 

 

Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziediDienas prece
EUR 35.00
Ģimenes galda spēle "Latvijai 100"
Spēle veidota kā stāsts par Latvijas valsts mūžu, tā palīdz uzzināt un atcerēties notikumus, kas valstī notikuši pirmo reizi, kas ietekmējuši iedzīvotāju labklājību un ģimeņu likteņus. T...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...