Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Austs tauriņš ar Latvju rakstiem

EUR 49.50
"Visi meži guņiem pilni,
visi ceļi atslēgām;
Visam gribu cauri iet’i,
vaļā vērt’i atslēdziņ.
Visam varu cauri iet’i 
j’ar Dieviņa palīdziņ’"
/Lat. t. dz./ 

Austs tauriņš ar Latvju rakstiem, kas ir fragmenti no Lielvārdes jostas. Ar rokām austs un veidots, dos tā nēsātājam spēku, viedumu un sargās, atbilstoši ieaustajām zīmēm un dāvinātāja vēlējumiem!

Ļoti izsmalcināta un ekskluzīva dāvana vīrietim jebkuros svētkos!
Ir iespējams pasūtīt arī ar citu novadu rakstu zīmēm pēc Jūsu izvēlēs, saskaņojot ar audēju vēlmes. Izpildes laiks 2-4 nedēļas.

Pasūtījumus veic zemenites@zemenitessniega.lv austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem 

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulksteņi ar gravējumu
 Intereantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Mā...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Šodien vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...